30 %
Заштеда 75 ден

Кујнска Алатка

250 ден 175 ден

Високо квалитетна иноксна кујнска алатка со безброј намени.

На залиха

Опис

Конечно кујнска алатка за сите ваши потреби. Ќе го користите повторно и повторно и ќе се прашувате како порано сте можеле без истота.

Изработена од високо квалитетен нерѓосувачки челик – инокс со специјален дизајн, може да ја користите како алатка за сечење, чистење, мерење, обликување итн…

Дизајнерите на овој мултинаменски производ мислеле буквално на се, водејќи сметка да вметнат повеќе функционалности во еден прекрасен елегантен дизајн.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This