30

LED Коцка

490 ден

Комбиниран дигитален столен часовник со аларм, термометар, ЛЕД светло и календар во форма на коцка.

На залиха

Опис

Ултра практичен комбиниран мултифункционален ЛЕД уред во форма на прекрасна коцка.

Примарната намена му е како столен часовник со прекрасно ЛЕД светло кое свети во различни бои.

Има вградено термометар и ја мери собната температура. А може да служи како будилник и како календар.

Со овој прекрасен уред секогаш ќе имате увид во времето и температурата . Погоден е за сите простории, и може да го користите насекаде. Посебно е добар за спалната бидејќи може да го користите и како будилник и како нежно ноќно светло.

Одличен е и за кујната благодарение на тајмерот, а перфектен е за детксата соба, а може да го користите и во вашата канцеларија или едноставно кажано совршен е за секоја просторија.

Може да го закачете или да ви стои на полица или било која површина и може да го користите и како украс.

ЛЕД коцката  работи на 3 ААА батерии кои не се вклучени во сетот.

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја – идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This