20

Будилник

280 ден

Ултра практичен мини часовник-будилник, достапен во 4 бои.

На залиха

Опис

Спиењето во иста соба со мобилен телефон не е препорачливо. Електромагнетното поле кое го испушта мобилниот телефон може да влијае на квалитетот на вашиот сон. Затоа, ви препорачуваме да го држите мобилниот телефон подалеку од креветот или да го исклучите пред да заспиете, за да имате спокојна и безбедна ноќ.

А за будењето не грижете се бидејќи тука е нашиот будилник.

Ви го претставуваме овој екстра практичен часовник-будилник, со модерен и елегантен дизајн. Со својот креативен и миниатурен изглед, овој будилник ќе се вклопи во вашиот простор и ќе ви помогне да се разбудите на време.

Се разбира идеален е за спалните соби (до креветот), а може да се користи и во секој дел од домот, како на пример во кујната, дневната соба или на работа во канцеларијата.

Како што ќе забележите, овој будилник е изработен од квалитетна пластична материја, што го прави лесен за носење и пренослив. Сите детали на овој будилник се високо-квалитетни и прецизни, што ја гарантира точноста на времето. А бидејќи е мал и компактенможе да го носите со себе каде и да одите, може да го земате и на патувања.

Кога ќе купувате овој будилник, добивате еден модерен и практичен производ, кој може да го искористите во било кој дел од вашиот дом. Овој будилник е идеален како подарок за вашите пријатели и семејство, но и за деца во училиште и за студенти. Со неговата миниатурна големина и прекрасните бои, овој будилник ќе го претставува одличен додаток во вашиот дом или канцеларија.

Производот работи на 1 обична АА батерија која не е вклучена во пакувањето.

Купете го нашиот часовник-будилник и уживајте во прецизно време, модерен изглед и функционалност. Бидете во тек со секој ден и нека ви помогне да почнете денот со освежувачки и позитивни вибрации.

Димензии:

Будилникот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 примерок.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја – идеално за подарок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This