20

Мултинаменски Ножици – Премиум

Original price was: 250 ден.Current price is: 200 ден.

Ултра практични високо квалитетни мултинаменски ножици.

На залиха

Опис

Конечно едни ножици за сите ваши потреби. Ќе го користите повторно и повторно и ќе се прашувате како порано сте можеле без истите.

Со овие високо квалитетни мултинаменски ножици со леснотија без мака може да сечете, да кршите ореви, да соголуватге жици, да отварате шишиња и тегли, да чистите риба или едноставно кажано може да ги користите за безброј намени.

Одлични се и за во кујната, и во домот и во канцеларијата.

Ножиците се толку квалитетни што дури може и да ги миете во машина за перење садови.

Изработени од  во комбинација на нерѓосувачки челик – инокс со квалитетна АБС пластика, ножиците ќе ги користите со задоволство и леснотија во годините што доаѓаат.

Ножиците доаѓаат и со приладна футрола од АБС за безбедно чување и складирање.

Дизајнерите на овој мултинаменски производ мислеле буквално на се, водејќи сметка повеќе алатки да се сместат во еден прекрасен елегантен дизајн.

Димензии:

Цената е за 1 сет.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This