Оревокршачка

50 ден

Алатка за кршење и чистење ореви со црвени рачки.

На залиха

Опис

Оревокршачката со црвен држач со својот минималистички дизајн и чисти линии, таа ќе ги надополни вашите кујнски простории со додатен арсенал за кршење и чисење ореви и други јатки.

Оревокршачката е направена од квалитетна метална легура, што гарантира не само трајност и издржливост, туку и ефикасно кршење на оревите и други јатки. Оревокршачката е практична и едноставна за користење, овозможувајќи ви да го извлечете сè што ви е потребно од оревите без многу напор.

Оревокршачката со црвен држач и додатните функционалности е идеален избор како подарок. Со нејзиниот модерен изглед и практични можности, таа е одличен подарок за сите кои ги сакаат оревите и сакаат лесно и брзо чистење на оревите и други јатки.

Оревокршачката со црвен држач е практичен и елегантен додаток за секој дом и кујна. Со своите едноставен и практичен дизајн, ќе ја користите повторно и повторно. А кога не ја користите со леснотија може да ја закачите за секогаш да ви биде на дофат.

Цената е за 1 примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This