30 %
Заштеда 150 ден

Не Лути се Човече – Подлога

500 ден 350 ден

Гигантско издание на друштвената игра не лути се човече во форма на подлога.

На залиха

Опис

Високо квалитетна мултинаменска водоотпорна подлога за игра, со Гигантско (82 x 82 см) НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ!

Ова е производ и за деца и за возрасни, одлична забава за целото семејство и е како здив со свеж воздух во споредба со „модерните“ таблети и смартфони.

Може да се користи и внатре и надвор. Сетот е водоотпорен а може да се користи и внатре и надвор. А има и одлични изолациони својства

Совршено за најмалите, кои можат да играат дури и со други играчки врз подлогата,  и најважно од се да игра играта со која пораснаа и родителите и бабите и дедовците….

Класична игра која покрај што е забавна е одлична за социјализација на децата како и развој на интелектуалните способности..

Сетот е стилизиран со тема авио сообраќај, пуловите се со авиони, коцката е проѕирна што асоцира на воздух, и дезенот на подлогата е инспириран од аеродром.

Сетот доаѓа во трговско трајно ПВЦ пакување со пластичен патент идеално за подарок, складирање и транспорт.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This