25 %
Заштеда 125 ден

Штитник на Храна од Инсекти

500 ден 375 ден

Иновативен штитник на храната од инсекти.

Опис

Колку често досадните инсекти ве вознемируваат додека јадете вкусно приготвена храна на отворено или во вашиот дом?

Со овој револуционерен и практичен реквизит ќе го решите проблемот еднаш за секогаш.

Штитникот за храна иработен од ткаенина со прекрасен дезен кој се отвара како чадор ќе ви помогне да ги заштитите вашите специјалитети од досадните инсекти.

Се што треба е да го поставите штитникот врз храната и готово.

А може и да искомбинирате два штитника заедно и да ја заштитите целата трпеза.

Кога ќе завршите со гозбата, и ја расчистите трпезата, штитникот може да го соберете и складирате до следното користење.

Дијаметар кога е отворен: 55 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This