40 %
Заштеда 300 ден

Организатор за Седиште

750 ден 450 ден

Ултра практичен организатор за седиште со комора за таблет.

Опис

Исклучително практичен организатор со џебови и комора за таблет со фолија осетлива на допир, кој со леснотија може да го поставите на задната страна на вашето автомобилско седиште.

 

Одличен производ кој значително ќе ви ги олесни долгото возење, посебно кога патувате со децата на одмор.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×