25 %
Заштеда 50 ден

Закачалки за Ќеси – High Capacity (сет2)

200 ден 150 ден

Ултра практичен сет од две високо квалитетни закачалки држење ќеси на седиштата во вашиот автомобил.

Опис

Колку често се нервирате бидејќи не можете да си ги фиксирате ќесите од шопингот во вашиот автомобил?

 

Еве идеално решение:  Исклучително практичен сет од 2 држачи-закачалки кои се поставуваат на вашето автомобилско седиште.

Нема повеќе шуткање и собирање на продуктите од шопингот, едноставно си ги закачувате, и си возите на раат без грижи.

Прекрасен производ кој ќе го користите повторно и повторно…

Закачалките се изработени од високо квалитетна појачана пластика и издржуваат тежина до 20 kg.

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×