50

Нано Гума Држачи (сет2)

Original price was: 690 ден.Current price is: 345 ден.

Сет од 2 револуционерни лепливи подлоги од нано гел, кои може да ги користите повторно и повторно..

На залиха

Опис

Сет од 2 иновативни подлоги од нано гума (гел) едната со правоаголна другата со универзална форма.

Ова е производ кој кога ќе го видите во акција ќе се чудите како е можно и ќе се посомневате на сопствените очи, дури и ќе се штипнете случајно да не сонувате..

Со долгогодишно истражување, и усовршување на нано технологијата се развиени овие подлоги со  СУПЕР СИЛНА ЛЕПЛИВОСТ која не остава траги, може бесконечо да се лепи одлепува и лепи  3 пати повеќе од претходните производи.

 

Или кажано со едноставни зборови држачите имаат ултра леплива нано полимерска површина која е исто како милиони вакум смукалки. Со леснотија ќе ги поставувате и отстранувате вашите гаџети повторно и повторно. А доколку се извалка само измијте го со млака вода и повторно ќе лепи како ново.

ШИРОКА УПОТРЕБА, оваа револуционаерна нано подлога може да има широка употреба и тоа за држење на телефони, далечински, камери, звучници, филџани, клучеви, дури може и да отстрани прашина или влакна од домашното милениче од облеката или лаптопот.

Може да се залепи на огледало, стакло, бела табла, метал, кујнски плочки, автомобил. Може да држи било што залепено на било што.

Користете го вашиот таблет и мобилен без употреба на раце, идеално при работа, готвење, чистење, или било каква друга активност..

Покрај што се практични и корисни, кога не ги користите само склопете ги и завземаат многу малку простор, може да ги носите со себе насекаде. А доколку ви паднат и извалкаат, не грижете се, само измијте ја со вода, исушете ја природно и ќе лепи како нова на денот кога сте ја купиле.

Ова е ЕКОЛОШКИ производ и може да се рециклира,  НЕТОКСИЧНО лепливата Нано гел подлога е направена од ултра квалитетен гел, кој не е отровен, и не и штети на вашата кожа. „ВЕ МОЛИМЕ САМО ДА НЕ ГО ЈАДЕТЕ“

 • Карактеристики:
 • Инстанто ги фаќа и држи вашите гаџети
 • Држи и хоризонтално и вертикално
 • Се закачува на било која површина
 • Уникатен нано полимерски дизајн
 • Се чисти со вода
 • Компактни може да ги носите насекаде
 • Може да се користи повторно и повторно
 • Не остава траги
 • Флексибилно и вискозно
 • Отпорно на температура до 300°С

 

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This