20

Подлога за Јога и Фитнес 10мм (183×61см) Премиум

795 ден

Премиум подлога за фитнес, пилатес и јога со дебелина од 1см. Достапна во повеќе бои.

На залиха

Опис

Ова е најквалитетната подлога за фитнес јога и пилатес што може да ја најдете на пазарот во МК, а доаѓа по оутлет цена.

Високо квалитетна, водоотпорна, антистатична, робусна…

Исклучително пријатна за вежбање, мека и издржлива…

Ви гарантираме дека не постои подобра и подебела и поквалитетна подлога со подобра цена во Македонија од оваа премиум подлога за јога и фитнес со дебелина од 10мм (1см)

Исклучително практична и преносна кога не ја користите може да ја соберете во ролна, материјалот не поти, не собира прашина и е многу пријатен на допир.

БОНУС: Со секоја подлога ќе добиете гратис ластика за чување и носење на подлогата (оваа понуда важи за ограничени количии) по принципот кој попрв нарачал тој добива гратис.

А подлогата може да ја носите и со нашата торбица за фитнес подлоги (која се купува одделно)

Димензии:

  • Ширина 61 см
  • Должина 183 см
  • Дебелина 10 мм

Премиум подлогата е достапна во повеќе бои. Доколку имате преференца за боја, напишете во забелешка каква боја да ви пратиме (во зависност од достапноста). Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This