30 %
Заштеда 75 ден

Приврзок со Локатор – Pop Art

250 ден 175 ден

Свирнете и најдете ги клучевите. Ултра практичен привозок со сензор за свирка стилизиран со прекрасни дезени.

На залиха

Опис

Постојано ги барате клучевите?

Свирнете и најдете ги!

Деновите со бескрајни потраги по клучевите ќе бидат минато. Овој ултра практичен привозок со со сензор за свирка ќе ви помогне да ги најдете каде и да се, се што треба е да свирнете и привзокот ќе почне да титка како аларм.

Мал, лесен и удобен прврзок со кој можете лесно да си ги пронајдете вашите клучеви или некои други работи кои се прикачени на него.

Едноставно свирнети првирзокот ќе почне да свири.

Покрај сензор осетлив на свирка, има и копче за вклучување и исклучување на сензорот. А стилизиран е со прекрасни поп арт дезени.

Приврзокот е мал компактен со модерен дизајн и собира многу клучеви. Доколку не сакате да го користите локаторот има копче за вклучување и исклучување.

Привзокот е достапен во повеќе варијанти/дезени.

Доколку имате преференца за боја, напишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каков да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Димензии: 6 x 2.5 см

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување-идеално за подарок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This