20

Држач – Закачалка за Чанти

Original price was: 300 ден.Current price is: 240 ден.

Иновативен држач – закачалка за чанти на маса, биро, комоди… Стилизирано како слонче достапно во 3 бои.

На залиха

Опис

За женските чанти има многу правила, но најважното од сите е дека чантата никогаш не смее да биде на земја!

Еве производ со кој никогаш нема да го прекржите оваа важно правило.

Држачот-закачалката за чанти е практичен и функционален производ кој ќе ви помогне да ги организирате и зачувате вашите чанти на уреден начин. Оваа закачалка е изработена од висококвалитетен АБС материјал и нуди стабилност и издржливост.

Со својата глатка и без грапавости површина, оваа закачалка ќе ги заштити вашите чанти од гребнење и оштетување. Солидната структура и урбан дизајн на врвот во облик на слон ја прават оваа закачалка истовремено функционална и декоративна.

Држачот-закачалката за чанти има голема носивост и може да издржи тежина до 10 килограми. Ова значи дека можете да закачите тешки чанти и да бидете сигурни дека нема да се испушти или скрши.

Оваа закачалка е исклучително универзална во употреба. Можете да ја користите во различни ситуации и простории, како на работа така и дома. Исто така, не само што можете да ја користите за закачување на чантите, туку и за закачување на ранци, чадории други предмети што ви се потребни на лесен пристап и чување.

Монтажата на држачот-закачалката е едноставна и брза. Не се потребни алатки за монтажа, само треба да ја ставите на подлогата со соодветна дебелина и да ја закачите на чантата. Ова ви овозможува да ја инсталирате на брз и едноставен начин, што ќе ви заштеди време и напор. Може да го носите секогаш со вас во вашата чанта, а може и да го користите како приврзок за клучеви.

Држачот-закачалката за чанти е не само практичен производ, туку и додаток кој ќе го украси вашиот простор. Неговиот стилски дизајн и изборот на елементот во форма на слон создаваат уникатна визуелна појава. Допринесете на уреденоста и елеганцијата на вашиот дом или работно место со оваа прекрасна држач-закачалка за чанти.

Прекрасен производ, се сложувате нели?

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Производот доаѓа во колор блистер пакување.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This