50

Метален Скалпер

Original price was: 50 ден.Current price is: 25 ден.

Високо квалитетен компактен метален скалпер изработен од нерѓосувачки челик.

На залиха

Опис

Високо квалитетен компактен метален скалпер изработен од нерѓосувачки челик.

Прекрасен елегантен дизајн, ултра остро и практично. Должината се подесува а кога ќе се изаби може да скрши мал дел.

Со леснотија ќе пресечете или изрежете буквално се.

Плагодарение на инвентивниот дизајн има и вграден држач на горната страна и може да го закачите.

Идеален е и за дома и за канцеларија, и за работници и за студенти.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This