20 %
Заштеда 90 ден

Совршени Копчиња – Сет8

450 ден 360 ден

Сет од 8 иновативни совршени копчиња за облека.

Опис

Ова е еден од производите кој ќе ви овозможи повторно да ја користите омилената облека а ќе ви заштеди и пари.


Совршените копчиња се најновиот начин да направите вашите панталони, фармерки или сукни да ви бидат точни и удобни како што ви биле пред да имате промени во тежината без разлика дали сте ослабеле или поправиле.

Ако сте додале или пак сте изгубиле некое кило, едноставно само ставете го Совршеното копче за вашите алишта ви бидат повторно точни.

Не треба да трошите пари за да си купите нова гардероба, туку едноставно само искористете ги овие прекрасни и иновативни совршени коплиња.

Копчињата лесно се вадат и поставуваат, така да може да ги користите повторно и повторно на разна облека, не се за една употреба.

Сетот се состои од 8 копчиња и тоа:
2 х копчиња за фармерки
2 х кафеави копчиња
2 х црни копчиња
2 х каки копчиња идеални и за мажи, жени и деца.

Производот доаѓа во блистер трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×