10

Магичен Собирач

225 ден

Иновативен магичен собирач изработен од силиконски полимер со кој ќе ги соберте и исчистите сите парчиња од текстил, конец, трошки и влакна – едноставно магично.

На залиха

Опис

Иновативно решение кое ќе ги исчисти и собере непријатните влакна, трошки, конци, ситни артефакти итн….

Брз и едноставен сенаменски производ за чистење на вашиот текстил и облека.

Може да го ставите и во машината за перење, и ќе собере речиси се.

А може да го користите и рачно.

Без тешкотија собира парчиња од текстил, конец, трошки и влакна – правејќи ги вашите алишта беспрекорно чисти. Едноставно само поминете ја површината со собирачот.

Тајната е во специјалниот полимерски силикон кој како магнет ја собира нечистотијата.

Чистењето на магичниот собирач е неверојатно едноставно. Само го поминувате со вода.

Магичниот собирач не е само за облека. Користете го на вашиот кауч, тапацирани столици … завеси.. … перници … Дури и во вашиот автомобил. Доколку имате домашен миленик, тогаш четките мора да ги имате. Користете ги да исчистите по вашето милениче. Ги собира влакната од вашата облека, мебел, дури и тепихот!

Мал е и компактен, може една да носите со себе во вашиот чанта или ранец.

Не дозволувајте малите нешта да ви го расипат денот. Искоренете ги сите парчиња од текстил, конец, трошки и влакна од вашиот живот.

Димензии:
Дијаметар 8.5см
Дебелина 1.5см

Собирачот е достапен во 2 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за еден магичен собирач.

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This