20 %
Заштеда 1000 ден

Трамбулина со Наслон

3990 ден

Високо квалитетна детска трабмолина со рачка за држење

Уште само 4 на залиха

Опис

Високо квалитетна, детска трамбулина со рачка за држење.

Идеална за играње, вежбање и рекреација и дома и надвор, Наменета е за деца секогаш со супервизија на возрасен.

Високо квалитетна изработка со тн high-capacity конструкција, до дури 100кг. може да се користи со и без приложената рачка за држење која е обложена со квалитетен, мек, нелизгав сунѓерест материјал.

Ткаенината е исклучително квалитетна и издржлива специјално дизајнирана за долга и континуирана експлатација.

Пружините од нерѓосувачки челик со висока еластичност, механичка температура од 3.2 се уште еден показател за квалитетот.

Идеална е и за транспорт и складирање. Трамбулината има специјален дизајн и се преклопува за лесно складирање, носење и транспорт, исклучително лесно се склопува и расклопува, може да ја носите и користите насекаде.

Карактеристики и погодности:

 • Високо квалитетна изработка
 • High Capacity конструкција
 • Максимална носивост 100Кг
 • Пружини нерѓосувачки челик со висока еластичност
 • Рачка кој по потреба се вади
 • Лесно се склопува и расклопува за  транспорт и складирање
 • Квалитетна полипропиленска подлога за скокање
 • Рамот е изработен од квалитетен нерѓосувачки челик
 • Држачите на наслонот се обложени со мек материјал
 • Идеална за забава, игра и рекреација
 • Специјално дизајнирана за деца
 • Може да се користи и дома и надвор

 

Димензии:

Важна напомена:
За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This