10

Водена Рачка

Original price was: 655 ден.Current price is: 590 ден.

Иновативна водена рачка за шприцање вода под висок притисок со 2 режими на прскање.

Уште само 7 на залиха

Опис

 

Понекогаш се појавува иновативен производ кој значително ќе ви ја олесни рутината и ќе ви го зголеми задоволството. Оваа водена рачка е токму таков производ.

Изработена од квалитетни метални легури во комбинација со пластика, оваа рачка ќе ве служи без проблем во годините што доаѓаат.

Благодарение на долгата цева кога водата е под притисок млазот кој излегува од рачката е со навистина голема јачина.

Идеално за миење на вашиот автомобил, а со леснотија ја отстранува целата нечистотија, кал, лисја … од патеките, тротоарите и патиштата.

Одличен е за измивање на калта од прозорците, мебелот во дворот, автомобилите, чамците, скалите, лизгачките врати или едноставно кажано секаде каде што има нечистотија и кал може да ја отстрани.

Само прикачете го на цревото и со 2те различни режими на прскање може да измиете се – од достигање на прозорците на вториот спрат до нежно наводнување на најнежните и остеливи растенија и цвеќиња.

А јачината може со леснотија да ја регулирате благодарение на додатната рачка за регулирање на притисокот..

Не ви треба ниту струја ниту пак мотор, водената рачка од нама е вистинскиот производ за вас, вадењето и активностите со вода и црева ќе ви претставуваат вистинско задоволство, (само внимавајте на сметките за вода).

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This