30

Безбедносен Елек

115 ден

Безбедносен рефлективен елек. Задолжителен аксесоар за сите активни и пасивни учесници во сообраќајот.

На залиха

Опис

Понекогаш кога најмалку очекуваме се случува несакана ситуација да останеме на сред пат. А може да се користи и доколку работиме до патот, или возиме велосипед. Во такви моменти безбедноста е императивна.

Благодарение на овој рефлективен, унисекс, безбедносен елек за сообраќај, ќе се заштитите и себеси и останатите учесници во сообраќајот од несакани последици.

Благодарение на луминисцентните траки кои се интегрирани на елекот, истиот сјае и одбива светлина, и без проблем и ноќе ќе ве забележат учесниците во сообраќајот.

Изработен од квалитетна водоотпорна ткаенина елекот може да се користи и дење и ноќе

Елекот е со универзална големина се фаќа на сите, унисекс е и може да го користат и мажи и жени. Лесно се облекува и лесно се соблекува.

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This