30

Алатка за Читање

Original price was: 50 ден.Current price is: 35 ден.

Иновативна алатка – прстен за читање книги.

На залиха

Опис

Иновативна мултифункционална алатка во форма на прстен за читање книги.

Ова е задолжителен производ за сите страсни љубители на пишаниот збор, може да ја користите и дома и кога сте на одмор.

Користете ја како држач во средината на книгите или пак како маркер да обележите до каде сте застанале со читањето.

Одличен подарок за сите љубители на книги, кој ќе го користат повторно и повторно.

Направена е од ABS пластика која ја прави долготрајна и издржлива.
Есенцијален реквизит за релаксација со пишаниот збор.

Исклучително лесно за употреба со ултра практичен дизајн, само го поставувате на прстот и читате и уживате.

Секој оној кој е љубител на книгите, оваа алатка мора да ја има!

Димензии:

7.6 x 2 cm
Тежина: 2г

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This