20 %
Заштеда 10 ден

Закачалка за Ќеси

50 ден 40 ден

Ултра практиччна закачалка со две куки за држење на ќесите во вашиот автомобил.

Опис

Колку често се нервирате бидејќи не можете да си ги фиксирате ќесите од шопингот во вашиот автомобил?

Еве идеално решение:  Исклучително практичен држач-закачалка со две куки кој се поставува на вашето автомобилско седиште.

Нема повеќе шуткање и собирање на продуктите од шопингот, едноставно си ги закачувате, и си возите на раат без грижи.

Прекрасен производ кој ќе го користите повторно и повторно…

Производот е изработен од ПВЦ во комбинација со метал, и издржува тежина до 5кг.

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This