20 %
Заштеда 60 ден

Алатка за Лепење Ќеси

Оценето 5.00 од 5 на основа на 1 оценка од клиент
(1 оценка од муштерија)

295 ден 235 ден

Алатка со која ќе ги запечатите сите ќеси.

Нема на залиха

Опис

Смачено ви е од фрлање храна која ја изгубила свежината од воздухот?

Ви ја претставуваме оваа фантастична алатка со која ќе ги запечатите сите ќеси: смоки, грицки, шпагети, макарони, ориз, грав, зачини, итн…

Алатката е исклучително лесна за употреба, се што треба е да притиснете и да го поминете отвореното пакување. Кое ќе биде запечатено исто како кога било ново.

Запечатената храната ќе биде свежа, со поголема трајност, ќе има подобар вкус и ќе ви заштеди пари.

Димензии:

Алатката работи на две обични АА батерии од 1.5в

1 коментар за Алатка за Лепење Ќеси

  1. Оценето 5 од 5

    Liljana

    Fantasticen proizvod, super gi lepi kesite.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This