20 %
Заштеда 70 ден

Пикадо Стрелки

Original price was: 350 ден.Current price is: 280 ден.

Високо квалитетен сет од 6 професионални пикадо стрелки, декорирани со Британското и Американското знаме.

На залиха

Опис

Овие високо квалитетни стрелки за пикадо што ги нудиме се идеален избор за сите љубители на оваа популарна игра.

Секоја стрелка е изработена со внимание на квалитетот и издржливоста. Тие се изработени од висококвалитетен материјал и имаат тежина од 14 грама. Металниот дел на стрелката е покривен со танок слој од бронза, што го придава на стрелката додатна издржливост и впечатлив изглед.

Она што прави овие стрелки посебни се нивните дезени. Во пакетот ќе добиете 3 стрелки со дезен на Британско знаме и 3 стрелки со дезен на знамето на Соединетите Американски Држави. Ова ви овозможува да го искажете вашите предиспозиции и да ги искористите стрелките со дезен кој ви се најмил.

Играјте Пикадо со стил и прецизност со нашите стрелки. Овие стрелки се идеални за натпревари со пријатели и семејство, а исто така можете да ги користите и на професионални тренинзи. Нарачајте ги сега и започнете со уживањето во оваа забавна и предизвикувачка игра!

Стрелките доаѓаат во ОПП пакување.

Цената е за еден сет со 6 стрелки.

Важна Забелешка: Може да предизвика фатални повреди, секогаш да се користи со голема претпазливост. Не е наменето за деца, а во случај сепак да го користат тогаш секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This