5

Алатка за Чистење Мраз

Original price was: 100 ден.Current price is: 95 ден.

Иновативна универзална повеќе наменска алатка, идеална за чистење мраз.

На залиха

Опис

Иновативна универзална повеќе наменска алатка, идеална за чистење мраз.

Алатката се состои од ергономска рачка која продолжува специјално обликувана челична шпакла идеална за чистење мраз.

Покрај за мраз може да ја користите и за разделување на зеленчукот, да исчитите помеѓу тешко достапните места итн…

На рачката има и отвор за да ја закачите на вашата кујнска закачалка за секогаш да ви биде при рака.

Димензии:

Алатката е достапна во 2 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This