30 %
Заштеда 150 ден

Боја за Гребнатинки

350 ден

Боја за санација на автомобилски гребнатинки.

На залиха

Опис

Автомобилска боја која со леснотија ќе ги покрие гребнатините на вашиот автомобил.

Сите знаеме колку боли, кога ги гледате гребнатините на автомобилот, одењето на на авто козметичар е исклучително скапо, и мора да фарбате цели делови од каросеријата.

Но не повеќе со оваа иновативна автомобилка боја, која доаѓа во прикладно пакување со вградена четка за нанесување врз гребнатините. Целата работа ќе ја завршите за неколку минути.

Одличен поризвод кој  ќе ви заштеди време, нервози, фрустрации и пари.

Исклучително лесно за користење и апликација:

  • Прво изчистете го убаво местото околку гребнатината.
  • Поставете ја колата на сенка.
  • Протресете ја бојата 20-30 секунди.
  • Нанесете над гребнатинката и оставете да се исуши.
  • Отстранете го вишокот боја, доколку има.

Достапни се четири бои, Бела, Сива, Црна и Црвена.
Информирајте не при телефонската потврда, или пишете во забелешка каква боја да ви пратиме.

Цената е за едно пакување.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This