30 %
Заштеда 665 ден

Детска Кујна – Home Kitchen

2215 ден 1550 ден

Интерактивна кујна на батерии со чешма и кујнски реквизити.

На залиха

Опис

Прекрасна Интерактивна Кујна со кујнски реквизити, изработена од високо квалитетна АБС пластика.

Кујната може да работи и на батерии и има вградено светилки, аудио систем, 29 различни реквизити, рерна која се отвара и функционален водник со чешма.

Идеално за имагинативна игра, кујната изгледа и е комплет опремена како вистинска кујна. Вашето дете може да се преправа дека навистина готви, кујната има многу фунцкии со светилките и аудио системот, ринглите, рерната, умивалникот со чешма и работната површина елегантно ја симулираат вистинската работа.

Карактеристики:

  • Одличен голем интерактивен сет со звук и светла.
  • 29 различни елементи.
  • Рерна која се отвара
  • Шпорет со копчиња кои се вртат.
  • Симулација со звук и светло при интеракција.
  • Одлично за имагинативна игра.
  • Функционална чешма.
  • Различни кујнски алатки и прибор.
  • CE сертифицирано.

Димензии: 62 x 45 x 22 см

Кујната е достапна во две бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каков да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја – идеално за импресивен подарок..

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This