45

Држачи за Таблет и Мобилен (сет2)

Original price was: 690 ден.Current price is: 380 ден.

Сет од 2 иновоативни држачи еден за таблети и еден за смартфони.

На залиха

Опис

Користете го вашиот таблет и мобилен без употреба на раце, идеално при работа, готвење, чистење, или било каква друга активност..

Држачите имаат ултра леплива нано полимерска површина која е исто како милиони вакум смукалки. Со леснотија ќе ги поставувате и отстранувате вашите гаџети повторно и повторно. А доколку се извалка само измијте го со млака вода и повторно ќе лепи како ново.

Покрај што се практични и корисни, кога не ги користите само склопете ги и завземаат многу малку простор, може да ги носите со себе насекаде.

 

  • Карактеристики:
  • Инстанто ги фаќа вашите гаџети
  • Држи и хоризонтално и вертикално
  • Се закачува на било која површина
  • Уникатен нано полимерски дизајн
  • Се чисти со млака вода
  • Компактни може да ги носите насекаде

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување идеално и за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This