40

Држач – Џеб за Автомобил

270 ден

Ултра практични луксузни џебови за автомобил со кој вашите аксесоари секогаш ќе ви бидат при рака.

На залиха

Опис

Исклучително практичен џеб за вашите есенцијални аксесоари, како телефонот, клучевите, паричникот, итн… кој може да поставите-закачите во вашиот автомобил.

Џебовите се изработени од високо квалитетна еко кожа со прекрасен луксузен финиш, едноставно пленат со својата убавина.

Нема повеќе да го губите телефонот, ситните пари или запалката, напротив тие секогаш ќе ви се при рака.

Џебовите се достапни во 3 бои. Доколку имате преференца за боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.
Цената е за еден џеб!

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This