35 %
Заштеда 245 ден

Панорамски Ретровизор

700 ден 455 ден

Високо квалитетен панорамски ретровозор кој се поставува врз фабричкиот ретровизор на вашиот автомобил.

Опис

Кога претекнувате, преминувате од една лента во друга или кога возите во рикверц мора да имате совршена прегледност, што не е секогаш случај со класичните ретровизори.

Ви ги претставуваме иновативниот панорамски ретровизор со кој ќе имате совршена прегледност на патот и задните седишта во вашиот автомобил.

Панорамскиот ретровизор буквално го дуплира видното поле, споредено со обичните фабрички ретровизори..

Разликата ќе ја забележите веднаш штом го поставите.

Исклучително лесно за поставување, има специјален прилагодлив механизам од задната страна и само го поставувате врз фабричкиот ретровизор на вашиот автомобил.

Ретровизорот има специјален елегантен заоблен дизајн со вкупна должина од 30см и ширина од 7.5 см, изработен е од високо квалитетно полирано огледало со калено стакло.

Ова е прекрасен производ, со кој возењето ќе ви претставува вистинско задоволство.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×