50 %
Заштеда 150 ден

Супер Магична Крпа

150 ден

Крпа над сите крпи, ќе ја користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија.

На залиха

Опис

Супер Магичната Крпа е крпа на сите крпи, ќе бидете вчуденовидени од својствата и карактеристиките и ќе ја користите повторно и повторно со големо задоволство и леснотија. Впрочем за почеток, погледнете го видеото во прилог:

Оваа двострана супер магична крпа е изработена со најнова иновативна технологија, од полимерско микрофибер, апсорбливо кадифе со револуционерни карактеристики.

Крпата е мека и пријатна кога ја држите во рака. Бојата не бледее и влакната не се кубат. Издржува високи температури без да и се наруши интегритетот.

Апсорбира големо количество вода, а дамките од крпата лесно се отстрануваат со вода.
Може да ја користете мокра и сува и нема непријатен мирис.

Идеална е за секаков вид површина отстранувајќи секаков вид нечистотија и секакви дамки без да и наштети на површината и што е најважно не остава никакви траги.

Друга вежна карактеристика е што крпата исклучително лесно се мие само со вода за секунда.

Употребувајте ја како сунѓер за миење садови, а и како сува крпа за бришење на измиените садови.

Крпата е многу нежна на допир и пријатна во раката, може да ја користите на сите површини (стакло, домашни апарати како на пр. ТВ, компјутер и сл., за бришење на прашината на екранот, мебелот, подот и др., во кујната, дневната итн.)

Може да ги користите, суви, со вода и со средство за чистење. Со леснотија ќе ги отстраните дамките, без да оставите трага, нема капење, траги од бришење на прозорците, нема неред, крпата одговара за секоја површина.

Крпата е антибктериска и спречува развивање на микроорганизми, појава на мувла и лош мирис.

 

Димензии:

Крпата е достапна во повеќе комбинации на бои од двете страни, ќе ви биде испратена боја по случеаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This