Микрофибер Крпа за Џогер

150 ден

Резервна високо квалитетна универзална микрофибер крпа за џогер со прскалка.

Нема на залиха

Опис

Не морате да купувате нов џогер секој пат кога се истроши или загрози крпата. Заменувањето на крпата е едноставно и економично решение. Само одлучете се за нова крпа и заменете ја на постоечкиот џогер. Тоа ви овозможува да задржите својот џогер и да продолжите да го користите со нова и свежа крпа, што е елегантно и економски оправдано решение.

Со оваа микрофибер крпа за џогер, добивате тројна корист – исцрпна чистота на подот, заштита на вашите џогери и уште еден начин да бидете еколошки свесни и да намалите вашето загадување на околината. Заедно со споредувачкиот дизајн и високите перформанси, оваа микрофибер крпа за џогер е неизоставна опрема за секој дом со џогер и ви овозможува да одржувате чистота без да компромитирате комфорот и квалитетот на вашите џогери. Крпата е универзална и се фаќа на сите типови џогери со прскалка.

Оваа микрофибер крпа за џогер е специјално дизајнирана да се стави на вашите џогери и да служи како прекривка при чистење на подот. Со своите висококвалитетни и микрофибервлакна, оваа крпа обезбедува ефикасно и безбедно чистење на подот без оштетување на џогерите.

Крпата е изработена од микрофибер материјал, кој е познат по својата апсорбција и способност да ја собира мрсотијата, прашината и влагата од подот. Кога ќе го ставите џогерот со крпата на подот, микрофиберните влакна нежно ќе ги влечат и уловуваат честичките на прашината и влагата, осигурувајќи ви чист и свеж под.

Оваа микрофибер крпа за џогер е издржлива и лесна за чистење. По употреба, можете да ја измиете или да ја истурите од крпата мрсотијата и прашината што се собрале на неа. Потоа, може да ја перете во машина за перење со слични бои и да ја подготвите за следната употреба.

Овој производ е практичен и универзален, со димензии од 42x37x13 сантиметри. Тоа значи дека одговара на повеќето стандардни џогери и може да се користи на секакви видови подови, вклучувајќи плочки, ламинат, паркет и т.н.

Оваа микрофибер крпа за џогер е неизоставен дел од вашата колекција на чистечки средства и обезбедува ефикасно, лесно и хигиенично чистење на подот. Купете ја оваа крпа денес и уживајте во подобрата хигиена и чистота на вашето домашно пространство.

Станете горд сопственик на оваа крпа и уживајте во чист и свеж дом без притоа да ги трошите или заменувате вашиот џогер.

Крпата е достапна во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка каква да ви пратиме, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 крпа

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This