20

Фитнес Справа – Hips Trainer

Original price was: 1200 ден.Current price is: 960 ден.

Квалитетна фитнес помагало за корекција на колковите и пелвисот и тонирање, затегнување и обликување на задникот.

На залиха

Опис

Високо квалитетно фитнес помагало за корекција на колковите и пелвисот, подигање на задникот и тонирање, затегнување и обликување целиот предел околу пелвисот.

Едноставна и ефективна фитнес справа, совшена за задникот, бедрата, пововините, струкот, задникот, колковите, потребно е само да стекнете навика за вежбање од 10 минути дневно и ќе бидете вчудоневидени од резултатите, само после неколку недели.

А може да се користи и како додаток при сите типови вежбање: За тренинг можат да бидат вклучени во вашите рутини на Crossfit, Pilates, Јога, P90X, Beachbody, па дури и за танцување и балет.

Премиум материјал: Изработен од комбинација АБС материјали со висока издржливост и еластичност, силно оптегнување. Ве прави да се чувствувате самоуверено и пријатно додека вежбате.

Разновидност и флексибилност:- Идеално за тренинг за зајакнување на мускулите, физикална терапија и секојдневен тренинг. Секојдневното вежбање е од суштинско значење, го подобрува вашето држење на телото и оптшо ја подобрува вашата психо физичка состојба.

Одличен комплиментарен додаток за вашите пилатес и јога сесии. Клештата за фитнес е унисекс и може да го користат и мажи и жени.

Ова е тајната за подигнат и аеродинамичен задник и колкови како што имаат холивудските ѕвезди.

Во здраво тело здрав дух!

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за едно парче.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This