25

Градинарска Алатка за Корнење

285 ден

Иновативна градинарска алатка за корнење растенија.

На залиха

Опис

Иновативна градинарска алатка за корнење која ќе ја користите повторно и повторно

Еве идеално помагало за вашето градинарско хоби или професија. Метална алатка со револуционерен дизајн со интегриран лост, што овозможува идеална потпора при корнењето. Прекрасниот дизајн е заокружен со фина дрвена дршка.

Може да ја користите за корнење на дивите растенија околку вашиот грижливо насаден расад, одлична е и за вадење на билките натрапници од тревата, а може и да се користи за расадување, итн..

Ултра издржливо и трајно, ќе ја користите со леснотија и задоволство во годините што доаѓаат.

Цената е за 1 алатка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This