30 %
Заштеда 225 ден

Јонизатор за Автомобил

750 ден 525 ден

Иновативен јонизатор за вашиот авомобил, кој го прочистува и стерилизира воздухот.

Опис

Загадувањето на воздухот не случајно претставува светски проблем број еден, посебно во нашата држава. Замислете само колку штетни честички вдишувате кога сте заглавени во сообраќајниот метеж. Да не зборуваме какви последици тоа може да има кон здравјето…

Еве конечно решение со кое ќе го ублажите проблемот, ви го претставуваме овој иновативен Јонизатор кој се поставува во местото за запалка на вашиот автомобил..

Јонизаторот испушта негативни јони и озон, кои го прочистуваат воздухот, ги неутрализираат штетните вируси и бактерии и го збогатуваат со кислород.

Посебно е делотворно со непријатните мириси од чад од цигари, непријатен здив и мириси.

Само го приклучувате и веднаш ќе го прочисти и стерилизира воздухот.

Прекрасен минималистички дизајн, само го вметнувате во отворот за запалка и си ја врши работата без да ви смета при возењето, а има вградено и дискретна лед светилка која му дава посебен шмек ноќе.

Карактеристики и Погодности:

 • Ултра модерен минималистички дизајн
 • Го прочистува воздихот
 • Изработено од Алуминиум-Магнезиум и ПП пластика
 • Концентрација на анјони: 100000 pcs/cm3
 • Концентрација на озон: 0.06ppm
 • Тежина: 32 грама
 • Напојување: DC12V
 • Потрошувачка на енергија:  0.8W
 • Неутрализира и Стерилизира
 • Нема жици
 • Едноставно за употреба
 • Веднаш започнува со работа
 • Работи тивко без дистракции
 • Заштедува Здравје и Пари

Јонизаторот е достапен во 4 бои. Доколку имате преференца за боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×