40 %
Заштеда 100 ден

Освежувач – Ароматизер

150 ден

Иновативен ароматизер-освежувач на воздухот во луксузна презентација, тегличка со дрвено капаче. Идеално за вашиот автомобил или дом, ароматизира и ги неутрализира непријатните мириси. Достапно во шест прекрасни ароми.

На залиха

Опис

Иновативen освежувач – ароматизер во луксузна презентација, тегличка со дрвен капак, идеален за освежување и неутрализирање на непријатните мириси.

 

За разлика од обичните освежувачи-ароматизери, кои само непријатниот мирис го прикриваат со нов пријатен мирис, благодарение на активните состојки освен што ароматизира ги неутрализира непријатните мириси.

А достапни се шест пријатни ароми.

Ние ги пробавме и верувајте сите се убави, која и да ја нарачате ќе ви се допадне.

Сетот доаѓа со запечатен специјален гел ароматизација и неутрализација во хермитички затворено пакување.

Пред употреба треба да се отвори освежувачот и да се отстрани заштитното капаче, и да пак да се намести дрвеното капаче, кои има отвори за испуштање на аромата. А како бонус во пакувањето има и самолеплива влошка за да го фиксирате по потреба.

Исклучително лесно за користење, штом го поставите веднаш започнуваат благо но постојано освежување и ароматизација на просторот.

Покрај во автомобилот може да се корисити и во домот или на работа за ароматизирање и освежување на воздухот во сите простории.

Карактеристики и Погодности:

  • Луксузна презентација
  • Исклучително лесно за користење
  • Активни состојки
  • Пријатни мириси, достапно во 6 различни ароми
  • Ароматизира и Неутрализира
  • Тегличка + Дрвено капаче
  • Самолеплива влошка за фиксирање
  • Релаксира

 

Димензии:

Производот е достапен во повќе ароми, доколку имате преференца пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста) во спротивно ќе ви пратиме по случаен избор.

Цената е за 1 примерок.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This