40 %
Заштеда 80 ден

Крпи во Ролна

200 ден 120 ден

Крпи за една употреба во ролна.

Нема на залиха

Опис

Доколку се нервирате често барајќи крпи за да избришете нешто во домот, ова е вистинскиот производ за вас.

Ви ги претставуваме крпите за една употреба кои доаѓаат во ролна, која секогаш ќе ви биде при рака. Се што треба е да си скинете едно или повеќе парчиња по потреба.

Крпите се мека и пријатна кога ја држите во рака, апсорбира вода, изработена е од иновативна ткаенина и може да ја користите и за влажно и за суво чистење.

Употребувајте ја како сунѓер за миење садови, а и како сува крпа за бришење на измиените садови.

Крпата е многу нежна на допир и пријатна во раката, може да ја користите на сите површини (стакло, домашни апарати како на пр. ТВ, компјутер и сл., за бришење на прашината на екранот, мебелот, подот и др., во кујната, дневната итн.)

Идеална е за секаков вид површина отстранувајќи секаков вид нечистотија и секакви дамки без да и наштети на површината и што е најважно не остава никакви траги.

Може да ги користите, суви, со вода и со средство за чистење. Со леснотија ќе ги отстраните дамките, без да оставите трага, нема капење, траги од бришење на прозорците, нема неред, крпата одговара за секоја површина.

 

 

Димензии и спецификации:

Во една ролна има вкупно 50 крпи со димензии 34 x 19.5 см

 

Крпата е достапна во повеќе комбинации на бои, ќе ви биде испратена боја по случеаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This