25

Кутија за Накит

Original price was: 920 ден.Current price is: 690 ден.

Инвентивен и ултра практичен организер – кутија за накит со комори и огледало.

На залиха

Опис

Имате многу накит, но постојано е замрсен, заплеткан и кутиите ви изгледаат неуредни?

Со овој ултра практичен организатор за вашиот накит, нема да имате повеќе проблеми.

Елегантна и модерна кутија за накит со 4 комори и инвентивен механизам за отварање и затварање.

Секоја од коморите е обложена со фина ткаенина за да не се оштети или изгребе накитот, а на горниот дел капакот има огледало, со што дирекно од кутија може да се гледате кога го ставате накитот.

Кутијата дополнително има и нелизгави влошки од долната страна што и дава додатна стабилност.

Благодарение на инвентивниот механизам секоја комора може да се отвори со ротација и може од еднаш целиот накит да ви биде достапен.

Кога е затворена зазема многу малку простор идеална е за носење и дискретно складирање

Димензии:

Производот е достапен во 3 прекрасни пастелни бои.

Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This