15

Магичен Џогер со Кофа

850 ден

Чистете квалитетно со елеганција со магичниот микрофибер џогер со кофа.

Уште само 7 на залиха

Опис

Чистете квалитетно со елеганција со иновативниот магичен џогер со кофа кој може да го користите на сите можни површини. Иновативниот, револуционерен ергономски дизајн овозможува да чистите без мака и напор.

Магичниот џогер со кофа е иновативен производ кој ќе ви помогне да лесно и ефикасно го чистите вашиот дом. Оваа комбинација од џогер и кофа ќе ви овозможи да изведете перфектно чистота на секоја површина без многу напор.

Една од најголемите предности на магичниот џогер е неговата способност да се врти за 360 степени. На основата има и механизам кој ротира 180° ќе ги исчисти и најситните нечистотии,  и заборавете на недостапни места, со џогерот ќе ги поминете сите површини. Ова значи дека можете слободно да го движите џогерот во секоја насокасо што значително ќе ви олесни работата и ќе ви дозволи да стигнете до тешко достапни места.

Рачката која телескопски може да ја подесите должината е изработена од високо квалитетн нерѓосувачки челик – инокс. Може да го користите и за суво и за чистење со вода со средство, и во двата случаи џогерот совршено ќе ја исполни работата.

Крпата на џогерот е изработена од високо квалитетна микрофибер ткаенина, која е позната по своите абсорбирачки и чистечки својства.

Тоа значи дека кога ќе ја користите оваа крпа, ќе може ефикасно да го отстраните прашина, мрсотијата и петна од површините. Микрофиберот е мек и нежен кон површините, што ќе ви овозможи безбедно чистење без оштетување.

Кофата на магичниот џогер е дизајнирана со две комори. Едната комора е наменета за чистење, каде ќе го ставите џогерот и ќе го натопите во детергентна вода или раствор со солуција за чистење.

Втората комора е за цедење, каде ќе ја ставите џогер крпата и ќе го извадите вишокот вода. Оваа функционалност ќе ви овозможи да го контролирате нивото на влага во крпата и да ја приспособите според вашите потреби.

Коморите лесно се чистат благодарение на вентилите за истекување кои се подтавени на долната страна.

Магичниот џогер со кофа е практичен и функционален производ што ќе ви помогне да го подобрите процесот на чистење во вашиот дом или канцеларија. Инвестирајте во овој производ и добијте едно ефикасно и лесно решение за одржување на хигиената во вашата средина.

Магичниот џогер со кофа е универзален производ што може да се користи и во домашна средина и на работното место. На работа, можете да го искористите за чистење на подот или на различни површини, што ќе ви помогне да создадете чисто и пријатно работна околина. Исто така, во вашата домашна средина, џогерот со кофа ќе ви биде одличен помошник за чистење на кујната, дневната соба, бањата и други простории. Без разлика дали го користите дома или на работа, магичниот џогер со кофа ќе ви овозможи едноставно и ефикасно чистење без многу мака и напор.

За разлика од обичните и некои други џогери на пазарот, универзалниот џогер ќе го користите со леснотија и задоволство, повторно и повторно.

 

Карактеристики и Погодности:

 • Иновативен елегантен дизајн
 • Компактност и цврстина
 • Комплетна мобилност 360°
 • Мека нелизгава облога на рачката
 • Микрофибер крпа
 • Кофа со две комори
 • Исклучително лесно чистење
 • Пристап до обично недостапни површини
 • Заштедува време и пари
 • Заштита на подот од прекумерени течности
 • Изработен од високо квалитетни материјали

 

Димензии:

Цената е за 1 џогер со кофа.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This