25 %
Заштеда 25 ден

Леплив Ролер за Чистење

75 ден

Мал но моќен леплив ролер кој собира прашина, парчиња од текстил, конец, трошки и влакна.

На залиха

Опис

Мал но моќен леплив ролер кој собира прашина, парчиња од текстил, конец, трошки и влакна.

Вашиот најубав костим е покриен со прашина, трошки, конци и влакна..

Нема проблем лепливиот ролер без тешкотија собира парчиња од текстил, конец, трошки и влакна – правејќи ги вашите алишта беспрекорно чисти.

А не само на алиштата ролерот може да го користите и во вашиот дом или автомобил на сите текстилни површини. Практичен е и мал, кога е затворен изгледа како кармин, може да го носите со себе насекаде.

Едноставно поминете со ролерот низ облеката и беспрекорно ќе си ја заврши работата.

Чистењето на ролерот е неверојатно едноставно. Сите парчиња од текстил, конец, трошки и влакна само се измиваат со вода и ролерот повторно е подготвен за акција.

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста). Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This