45

Магична Четка (Magic Clothes Brush)

Original price was: 590 ден.Current price is: 325 ден.

Собира прашина, парчиња од текстил, конец, трошки и влакна – едноставно магично.

На залиха

Опис

 

Сакате да изгледате добро за состанокот … но нее! Вашиот најубав костим е покриен со прашина, трошки, конци и влакна.. Ви ја претставуваме Magic Clothes Brush. Брз и едноставен сенаменски отстранувач. Без тешкотија собира парчиња од текстил, конец, трошки и влакна – правејќи ги вашите алишта беспрекорно чисти. Едноставно поставете ја Magic Clothes Brush во правец на стрелката и специјално дизајнираниот материјал почнува со работа.

Чистењето на Magic Clothes Brush е неверојатно едноставно. Сите парчиња од текстил, конец, трошки и влакна се собираат во специјалната комора и лесно се отстрануваат.

За да ја користите Magic Clothes Brush со вашата лева рака, едноставно завртете го копчето на другата страна. Magic Clothes Brush не е наменета само за облека. Користете го на вашиот кауч, тапацирани столици … завеси.. … перници … Дури и во вашиот автомобил. Доколку имате домашен миленик, тогаш Magic Clothes Brush мора да го имате. Користете ја Magic Clothes Brush да исчистите по вашето милениче. Ги собира влакната од вашата облека, мебел, дури и тепихот!

Не дозволувајте малите нешта да ви го расипат денот. Искоренете ги сите парчиња од текстил, конец, трошки и влакна од вашиот живот. Дозволете Magic Clothes Brush да ви помогне и вашиот дом ќе изгледа одлично.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This