25 %
Заштеда 50 ден

Микрофибер Четка

200 ден 150 ден

Ултра практична микрофибер четка со ергономска рачка.

На залиха

Опис

Исклучително практична четка со реси од микрофибер и ергономска рачка.

Ова е задолжителен производ за секој автомобил. Сите знаеме колку е непријатно чувстовото кога автомобилот е извалкан…

Со микрофибер четката балгодарение ќе ги отстраните и најтврдокорните нечистотии…

Благодарение на ергономската рачка ќе ја користите со леснотија и ќе ги фатите и најтешките места.

Покрај во автомобилот може да го користете и вашиот дом за беспрекорни резултати. Производот е идеален за темелно чистење на сите површини.

Може да ја користите како за суво чистење и полирање така и за влажно чистење.

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја напишете во забелешка, или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

 

 

Димензии:
Должина 30 см
Ширина 14.5 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This