40

Нано Гума Ролна

(1 оценка од муштерија)

150 ден

Револуционерна леплива лента од нано гума, која може да ја користите користите повторно и повторно..

На залиха

Опис

Иновативна лента од нано гума која доаѓа во ролна.

Ова е производ кој кога ќе го видите во акција ќе се чудите како е можно и ќе се посомневате на сопствените очи, дури и ќе се штипнете случајно да не сонувате..

Лентата од нано гума е исклучително практична, треба само да си пресечете парче по потреба.

Со долгогодишно истражување, и усовршување на нано технологијата се развиени овие гуми со  СУПЕР СИЛНА ЛЕПЛИВОСТ која не остава траги, може бесконечо да се лепи одлепува и лепи  3 пати повеќе од претходните производи.

 

Или кажано со едноставни зборови држачите имаат ултра леплива нано полимерска површина која е исто како милиони вакум смукалки. Со леснотија ќе ги поставувате и отстранувате вашите предмети и гаџетиповторно и повторно. А доколку се извалка само измијте го со млака вода и повторно ќе лепи како ново.

ШИРОКА УПОТРЕБА, оваа револуционаерна нано подлога може да има широка употреба и тоа за држење на телефони, далечински, камери, звучници, филџани, клучеви, дури може и да отстрани прашина или влакна од домашното милениче од облеката или лаптопот.

Може да се залепи на огледало, стакло, бела табла, метал, кујнски плочки, автомобил. Може да држи било што залепено на било што.

Користете го вашиот таблет и мобилен без употреба на раце, идеално при работа, готвење, чистење, или било каква друга активност..

 

А доколку ви сакате да ја користите повторно или ви се извалка, не грижете се, само измијте ја со вода, исушете ја природно и ќе лепи како нова на денот кога сте ја купиле.

Ова е ЕКОЛОШКИ производ и може да се рециклира,  НЕТОКСИЧНО лепливата Нано гел подлога е направена од ултра квалитетен гел, кој не е отровен, и не и штети на вашата кожа. „ВЕ МОЛИМЕ САМО ДА НЕ ГО ЈАДЕТЕ“

 • Карактеристики:
 • Инстанто фаќа и држи
 • Држи и хоризонтално и вертикално
 • Се закачува на било која површина
 • Уникатен нано полимерски дизајн
 • Може да си пресечете парче по потреба
 • Се чисти со вода
 • Компактни може да ги носите насекаде
 • Може да се користи повторно и повторно
 • Не остава траги
 • Флексибилно и вискозно
 • Отпорно на температура до 300°С

 

Димензии:
Ролната е широка 3см и долга 1м

 

1 коментар за Нано Гума Ролна

 1. Mimoza

  Od prv pat lepi od-li-chno (ne znam dali kje mozham da ja koristam povtorno ako ja izmijam). Korisna rabota da se ima vo sekoj dom.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This