20 %
Заштеда 195 ден

Подлога – Вреќа за Играчки

980 ден 785 ден

Ултра практична комбинирана подлога за играње – вреќа за играчки.

На залиха

Опис

Смачено ви е од секојдневно собирање и неред од играчки?

Еве идеално решение!

Иновативна комбинирана подлога за играње – вреќа за играчки 2 во 1.

Подлогата може да се распостели во собата и да се постават играчките, на која децата може да си играат.

А кога ќе завршат со играта благодарение на инвентивниот дизајн, подлогата може да се собере како вреќа, автоматски собирајќи ги сите играчки. Кои ќе бидат заштитени и складирани до следната игра.

Нема повеќе неред во собата, нема повеќе собирање на играчките, нема повеќе губење на играчките.

Се ќе си биде убаво спакувано и спремно за играње во било кое време.

Покрај дома може да се користи и за излети и екскурзии, и како вреќа за носење играчки и аксесоари.

Подлогата исклучително тешко се валка, а лесно се чисти.

Одличен производ кој ќе ви заштити многу време и ќе ви го олесни секојдневиото.

Карактеристики:
– Комбиниран производ 2 во 1
– Лесно за користење
– Нема повеќе неред
– Играчките се заштитени и лесни за чување
– Тешко се валка а лесно се чисти

Производот е достапен во 2 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каква да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Дијаметар на подлогата: 150см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This