25 %
Заштеда 65 ден

Рачен Масажер – Mimo

260 ден 195 ден

Исклучително практичен мини рачен масажер.

Опис

Добрите работи не мора секогаш да бидат и скапи, нарачајте го овој масажер, и ви гарантираме ненадминливо задоволство.

Исклучително практичен мини рачен масажер со кој ќе може потполно да се релаксирате. Ергономски дизајн може да го користите со една рака, вибрира, ви ја вади напнатоста, ги тонира мускулите, ја зголемува циркулацијата и помага за разнесување на салото.

Масажерот може да работи на батерии или може да го напојувате со УСБ интерфејс.

Карактеристики и погодности:
Го подобрува крвотокот и циркулацијата
Ги релаксира напнатите мускули
Ја намалува главоболката
Нежно стимулира милиони нервни завршетоци под кожата
Овозможува длабока релаксација и го намалува стресот
Може да го користите на цело тело…
Мал е и преносен може да го носите насекаде

 

Производот е достапен во повеќе бои, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме во зависност од достапноста.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×