20 %
Заштеда 80 ден

Штитници за Автомобил (сет8)

400 ден 320 ден

Сет од 8 високо квалитетни силиконски штитници за вратите на вашиот автомобил.

Опис

Паркирате и излегувате отварајќи ја вратата милиметари плашејќи се да не ја оштетите вратата од блискиот ѕид или автомобил…

Еве решение со кое трајно ќе си ги заштитите вратите на вашиот автомобил.

Ви го претставуваме овој ултра практичен сет од 8 силиконски штитници кои исклучително лесно се поставуваат на автомобилските врати, по 2 влошки за секоја врата.

Изработени од проѕирен силикон, може да ги користите на сите видови возила без разлика на бојата, дискретни и незабележливи а штитат. Доаѓаат и со 3М самолепливи ленти за стабилно фиксирање од внатрешната страна.

 

Сетот се состои од:
4 Силиконски штитници со должина од 12.5 см
4 Силиконски штитници со должина од 6 см

Димензии на пакувањето 18 x 11 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×