25 %
Заштеда 175 ден

Туш Рачка

700 ден 525 ден

Туш со микро дупчиња, држач и ергономска рачка.

На залиха

Опис

Иновативен туш со ергономска рачка за туширање, со дијаметар од 15см и технологија со микродупчиња.

Благодарение практичниот дизајн може да го користите и како туш рачка и како туш, а супер притисокот овозможен со микро дупчињата ќе уживате во вистинска водена масажа.

Рачката е исклучително лесна за ракување и туширањето ќе ви претставува вистинско задоволство.

Тушот ротира и може да го приспособите по желба и без проблем да го поставите вашиот идеален агол за туширање.,


Модерната изработка со микро дупчиња, овозможува двојно појак притисок за разлика од обичните рачки, а воедно ќе заштедите и до 40% вода.

 

Исклучително лесно за монтирање и се фаќа на сите стандардни туш црева.

 

ДИМЕНЗИИ:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This