20

Туш Рачка со ЛЕД

Original price was: 1050 ден.Current price is: 840 ден.

Иновативна рачка за туш со вградени ЛЕД светилки, динамо и сензор, кој го осветлува млазот во различна боја во зависност од температурата на водата.

Нема потреба од струја или батерии, се напојува од самиот тек на водата!

На залиха

Опис

Иновативна рачка за туширање, со ЛЕД светилки, динамо и сензор за топлина.

Овој прекрасен иновативен производ, го осветлува млазот со вода со различна боја во зависност од температурата.

Одеднаш протокот станува прекрасен живописен водопад со светлина.

Нема потреба од струја или батерии, се напојува од самиот тек на водата!
Туш рачката има вградено динамо кое генерира доволно енергија за ЛЕД светилките од самиот проток на водата.

А благодарение на вградениот сензор за топлина се добива различна светлина во зависност од температурата на водата.

Откога ќе го поставите ви нуди корисно и прекрасно искуство при секое туширање.

Модерната изработка со микро дупчиња, овозможува двојно појак притисок за разлика од обичните рачки, а воедно ќе заштедите и до 30% вода.

Со оваа иновативна туш рачка, туширањето ќе ви претставува посебно уживање.

Рачката е исклучително лесна за монтирање и се фаќа на сите стандардни туш црева.

 

ДИМЕНЗИИ:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This