20 %
Попуст 220 ден

Туш Рачка со ЛЕД

880 ден

Иновативна рачка за туш со јонизирани и минерални топчиња со вградени ЛЕД светилки, динамо и сензор, кој го осветлува млазот во различна боја во зависност од температурата на водата.

Нема потреба од струја или батерии, се напојува од самиот тек на водата!

На залиха

Опис

Иновативна рачка за туширање, со ЛЕД светилки, динамо, сензор за топлина. која во својата конструкција содржи јонизирани и минерални топчиња.

Овој прекрасен иновативен производ, го осветлува млазот со вода со различна боја во зависност од температурата.

Одеднаш протокот станува прекрасен живописен водопад со светлина.

Нема потреба од струја или батерии, се напојува од самиот тек на водата!
Туш рачката има вградено динамо кое генерира доволно енергија за ЛЕД светилките од самиот проток на водата.

А благодарение на вградениот сензор за топлина се добива различна светлина во зависност од температурата на водата.

Откога ќе го поставите ви нуди корисно и прекрасно искуство при секое туширање.

Јонизираните топчиња на долниот дел, ги апсорбираат сите нечиститии во водата (тешки метали, хлор, микроорганизми, итн…).  Додека минерализираните топчиња во горниот дел ја збогатуваат со минерали.

Модерната изработка со микро дупчиња, овозможува двојно појак притисок за разлика од обичните рачки, а воедно ќе заштедите и до 30% вода.

Доколку ве печат очите и кожата после туширање од неквалитетната вода, со оваа рачка тоа ќе стане минато и туширањето ќе ви претставува посебно уживање.

Рачката е исклучително лесна за монтирање и се фаќа на сите стандардни туш црева.

 

ДИМЕНЗИИ:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This