30

Магичен Држач за Мобилен

350 ден

Ултра практичен, иновативен, прилагодлив, флексибилен, магичен држач за мобилен и правење селфи. Достапен во повеќе бои.

На залиха

Опис

Ултра иновативен, практичен, прилагодлив, флексибилен, мултинаменски магичен држач за мобилен телефон, кој ќе го користите секојдневно, повторно и повторно.

Благодарение на приспособливиот дизајн држачот може да го наместите во безброј позиции во зависност од вашето видно поле, приликите и намената.

Одличен е за гледање, читање, правење селфи, видео комуникација, за во автомобилот, на велосипедот, и друг вид користење, а рацете секогаш ќе ви бидат слободни.

Со магичниот држач секогаш ќе си уживате, и релаксирате со вашиот смартфон.

Иновативен мултинаменски дизајн.  Изработката од високо квалитетни компоненти, телото е изработено од специјална легура од алуминиум и магнезиум која е исклучително трајна и флексибилна, може да го наместите во безброј позиции, во зависност од приликите. А обложена е со мека нелизгава гума која е пријатна за кожата.

Држачот за мобилниот кој е изработен од квалитетна АБС пластика и е прилагодлив, на истиот може да ги фиксирате 99,9% од мобилните без разлика на големината и марката.

Исклучително лесен за користење и монтажа. Ќе го добиете во ОПП пакување и откога ќе го отпечатите треба само да го поврзете држачот со телеото, согласно илустрациите:

Користете го вашиот мобилен без употреба на раце, идеално при работа, готвење, чистење, или било каква друга активност..

Овој мултинаменски и револуционарен држач ќе го користите повторно и повторно…

 

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква боја да ви пратиме(во зависност од достапноста). Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување. Цената е за 1 магичен држач.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This