30

Закачалки (сет3)

70 ден

Сет од 3 ултра практични самолепливи закачалки во форма на мајка, татко и дете.

На залиха

Опис

Ултра практичен сет од 3 самолепливи закачалки во форма на семејство со различна големина.

Исклучително лесни за монтажа,

само ги залепувате на местото што сакате и ги користите по потреба.

На закачалките може да закачете буквално се, од облека до различни предмети и аксесоари до клучеви и ножици.

Забелешка: можно е да добиете различни бои во споредба со прикажаните на фотографиите.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This